Projelerimiz ve çözümlerimiz Müşterilerimiz Sitelerimiz Hakkımızda İletişim

www.birmilyon.com - Ziyaret etmek için buraya tıklayın
2004 yılında tamamen kendi kaynaklarımızla kurmuş olduğumuz www.birmilyon.com bilgi yarışması ve sosyal network sitesi kısa zaman içinde yüzbinlerce kullanıcıya ulaşmış ve Türkiye'nin ilk 100 sitesi içine girmiştir. Temmuz 2006 itibari ile sitemizin toplam 650.000 kullanıcısı vardır ve günlük yaklaşık 60.000 tekil ziyaretçiye sahiptir.

www.birhit.com - Ziyaret etmek için buraya tıklayın
2006 yılında tamamen kendi kaynaklarımızla kurmuş olduğumuz www.birhit.com web tracker sitesi ile web sitenizin bütün istatistiklerini ek bir donanım ve yazılım masrafı yapmaksınız tutabilirsiniz. Ayrıca bu siteyi reklam ajansları reklamlarını sattıkları ve / veya yayınladıkları sitelerin performansını doğru bir şekilde ölçmek için kullanabilirler. www.birhit.com sitesinin müşterileri içinde Türkiye'nin en büyük portallarından biri olan superonline.com da vardır. Kısacası birhit.com sitesi superonline.com'un tüm istatistiklerini tutabilecek kadar kapsamlı, sorunsuz, hızlı ve profesyonel bir sitedir.

www.birbiri.com - Ziyaret etmek için buraya tıklayın
2005 yılında tamamen kendi kaynaklarımızla kurmuş olduğumuz www.birbiri.com arkadaşlık ve sosyal network sitesi kısa zaman içinde onbinlerce kullanıcıya ulaşmış ve Türkiye'nin videolu veya sesli mesaj gönderebileceğiniz ilk sitesi olmuştur. Temmuz 2006 itibari ile sitemizin toplam 80.000 kullanıcısı vardır ve günlük yaklaşık 15.000 tekil ziyaretçiye sahiptir.

İçerik sitelerimiz
İçerik sitelerimiz bir çok alanda bilgi bulabileceğiniz ve kategoriler halinde arama yapabileceğimiz sitelerden ibarettir. İçerik sitelerimizi günde ortalama 30.000 den fazla internet kullanıcısı ziyaret eder ve günde 100.000 den fazla sayfa gezerler. İçerik sitelerimiz ve kısa tanımları aşağıdaki gibidir. Siteleri ziyaret etmek için ilgili linklere tıklayınız.

www.biryemektarifi.com / Yemek tarifleri sitesi.

www.birbitki.com / Şifalı bitkiler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz bir site.

www.birsozluk.com / Online Türkçe Sözlük.

www.biroyun.com / Flash oyun sitesi.

www.birlink.com / Link sitesi (İnternet rehberi).

www.birruya.com / Rüya tabirleri sitesi.

www.birhasta.com / Hastalıklar hakkında bilgi bulabileceğiniz bir site.

www.birfirma.com / Türkiye firma listesi.

www.birdoktor.com / Tıp sözlüğü ve hastalık tanımları.Projelerimiz ve çözümlerimiz Müşterilerimiz Sitelerimiz Hakkımızda İletişim