Projelerimiz ve çözümlerimiz Müşterilerimiz Sitelerimiz Hakkımızda İletişim

Lufthansa Alman Hava Yolları
Lufthansa Alman Hava Yolları ile 2001 senesinde kendileri için yapmış olduğumuz özel bir web sitesi ile çalışmaya başladık. Bu web sitesi ile Lufthansa, sektörde biletlerini satan biletçilerin performansını değerlendirebiliyor. Bu proje kapsamında Lufthansa ile halen çalışmaktayız.

Setur Turistik A.Ş. - www.bookinturkey.com
Türkiye'nin en kapsamlı turizm sitesi olan www.bookinturkey.com ile 2001 yılında yapmış olduğumuz online uçak bileti satışı projesi ile çalışmaya başladık. Şu anda bookinturkey.com'un online uçak bileti satışı, yurtdışı otel rezervasyon sistemi, elektronik ticaret ödeme sistemleri ve kendilerine özel bazı projeler ile çalışmaya devam ediyoruz.

Superonline A.Ş. - www.superonline.com
Türkiye'nin en büyük portalının ve bazı alt kanallarının tüm istatistiklerini sahip olduğumuz birhit.com sitesi ile tutmaktayız. Ayrıca superonline.com ve sahip olduğumuz birmilyon.com bilgi yarışması sitesi ile içerik ortaklığı anlaşmamız vardır.

Active Turizm Dış. Tic. A.Ş. - www.superticket.net
Active turizm ile 2002 yılında başlayan www.superticket.net iş ortaklığımız Türkiye'de bir çok ilke imza atmış çok başarılı bir projedir. Avtive turizm ile halen superticket.net sitesinin barındırılması ve bakımı anlaşmamız devam etmektedir.

SDC Turizm Ltd. Şti. - www.bufiyat.com, www.bufirsat.com
SDC turizm ile 2003 yılından bu güne farklı projeler ile iş ortaklıklarımız oldu. Şu anda Türkiye'de çok yeni bir otel satış sistemi olan www.bufiyat.com, www.ucuzseyahat.com, www.bufirsat.com sitelerinin barındırılması anlaşmamız devam etmektedir.

Bu güne dek çalışmış olduğumuz bazı müşterilerimiz.

www.bonusbilet.com / YKM Turizm Ltd. Şti. in online bilet satış sistemi.

www.seyahatname.com.tr / Tivoli Turizm in online bilet satış sistemi.

www.Ekobilet.com / Trek Turizm A.Ş. nin online bilet satış sistemi.

www.vip.com.tr

www.leton.com.tr

www.Vistabilet.com

www.Biletbank.com

www.havastourism.com.tr

www.Selfbilet.com

www.doktoroglu.netProjelerimiz ve çözümlerimiz Müşterilerimiz Sitelerimiz Hakkımızda İletişim